Baltur Tas. Tur. San. ve Tic. Ltd. Sti. :Firma Rehberi Ara Bul Baltur Tas. Tur. San. ve Tic. Ltd. Sti. | Firma Rehberi Ara Bul
Adres : Atatürk Cad. No.2 Bandırma / Balıkesir
Telefon : 02667130061
E-Posta : rehber@balturtasimacilik.com
Üyelik Tarihi : 19 Ağustos 2017

Baltur Tas. Tur. San. ve Tic. Ltd. Sti.

Firmamız, Baltur turizm; Taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir. Bursa – Bandırma, Bandırma – Bursa, Erdek – Bursa, Bandırma – Balıkesir, Balıkesir – Bandırma Güzergahlarında taşımacılık hizmeti veren firmamızın başlıca öncülüğü “müşteri memnuniyeti”dir. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli taşımacılık hizmeti sunan firmamız, sektöründe tanınmış firmalar arasında yer almaktadır.

Gelişen teknoloji yakından takip eden firmamız, günün koşullarına göre araçlarını her zaman yenileyerek müşterilerimizin daha rahat ve konforlu seyahat etmelerini sağlamak için, canla başla çalışmaktadır.

Firmamız, Baltur Turizm; Kendini yenilemek ve geliştirmek için her türlü görüş ve önerilerinize açıktır. Sormak, görüş ve düşünceleriniz için bizi her zaman arayabilir veya mesaj gönderebilirsiniz.

Araç Kiralama kategorisinde bulunan Baltur Tas. Tur. San. ve Tic. Ltd. Sti. sitemize 19 Ağustos 2017 tarihinde eklenmiş ve 266 views kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

İlgili Terimler :