Reklam Ver :Firma Rehberi Ara Bul Reklam Ver | Firma Rehberi Ara Bul

Reklam Ver

Sayın Firma Yetkilisi:

Firma hizmet ve ürün tanıtımlarınız için oluşturulmuş sistemimizde firmanızın bulunabilirliğinin atırılması için farklı tekniklerle hizmet kalitemizi artırmayı hedefliyoruz.

Sistemizde faaliyet alanınıza uygun anahtar kelime planlaması yaparak tanıtım ilanınızın aramalarda ilk sayfa sıralaması alması için çalışıyoruz. Lütfen bu hizmeti Google adwords reklam hizmetiyle karıştırmayın. Aramalarda ilk sayfa ve liste başı olma işlemi anahtar kelime, rakip site içerikleri vb. nedenlerle değişiklik göstereceğinden uzun zaman alabilir veya hiç almayabilir. 

Firma Rehberi Sistemimizde Ücretsiz ve Gold Üye Paketlerinin yanı sıra Anasayfa’da ve belirlenen özel alanlarda firmanıza özel reklam verebilirsiniz.

Belirlediğiniz alanda reklam veren firmaların ilan  süresince Gold Paketi ücretsiz açılacaktır.

Ayrıca imkanlar dahilinde firmanızın tanıtımları diğer sistelerde ve özel sayfalarda (blog vb.) de ücretsiz sağlanacaktır.

Tanıtım Ücretleri

Plan 1: Ana sayfada Kategori altında 200*200 küçük reklam + gold paket +diğer tanıtım sistemi ve sistemlerine gold ücretsiz +(imkanlar dahilinde özel blog sayfa ve ilanlar) Yıllık 100,00 TL

Plan 2: Ana sayfada Kategori altında 729*90 büyük reklam + gold paket +diğer tanıtım sistemi ve sistemlerine gold ücretsiz +(imkanlar dahilinde özel blog sayfa ve ilanlar) Yıllık 150,00 TL

Bu koşullar yalnızca firmarehberiarabul.com sistemi için geçerlidir.

Talep ve sorularınız için, bilgi@firmarehberiarabul.com mail adresine e-mail atabilirsiniz.

 

* Sorularınıza 24 saat içinde dönüş yapmaya gayret ediyoruz.