• bilgi@firmarehberiarabul.com
  • 0538 473 05 41 (whatsapp ile iletişim)
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
592 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: G.O.P. OSB MAH. 21. SOK NO:9
  • TELEFON: 02827261069
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Barel Makine San. ve Tic. Ltd. Şti 2006 yılında kurularak bölgesindeki işletmelere kalıp-aparat, özel makine, yedek parça imalatı ve teknik destek sağlamak amacıyla faaliyete başlamıştır.

Kurulduğu ilk günden bu yana başarılı çalışmalara imza atan firmamız, her geçen gün kalitesini arttırarak büyümeye devam etmektedir. Eğitimli ve profesyonel çalışanlarımızla birlikte siz müşterilerimize kaliteli ve temiz işçilikle birlikte, istemiş olduğunuz ürünleri zamanında teslim ederek memnun kalmanız sağlanmaktadır.

Firmamız bünyesinde üretimi yapılmakta olan vibrasyonlu besleme sistemleri lineer diziciler basamak tipi besleyiciler döner tablalı besleyiciler özel konveyörler, ve otomasyon montaj makineleri alanında Beklentileri karşılamak ve aşmak için üretime odaklanıyor.

Tasarımlar profesyonel ve eğitimli çalışanlarımız tarafından itina ile yapılmaktadır. Türkiye’nin bir çok yerine imalat yapan firmamızda ayrıca özel imalat ürünleri ve projeli çalışmalar yapılmaktadır. Firmamız projeli ürünlerin siparişlerini alındığı ilk günden itibaren büyük bir özenle hazırlamaya başlayarak, Marmara ve tüm Türkiye’ye zamanında ulaştırmayı ilke edinmektedir. Öncelikle çalışanlarımızın güvenliğini sağlamakla birlikte müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızda siz müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için dünyaca ünlü firmalardan ithal ettiğimiz ürünleri kullanmaktayız. Ve bunun için diyoruz ki;

Biz sizinle birlikteyiz

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.