• bilgi@firmarehberiarabul.com
  • 0538 473 05 41 (whatsapp ile iletişim)

CONSEPT TASARIM MİMARLIK

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
180 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: consept tasarım
  • ADRES: Oruç Reis Mahallesi, Giyim Kent 9. Sokak. NO: 27/A,
  • TELEFON: 0 (532) 566 5953
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Günümüz standartlarına uygun kaliteli ve şık mekân tasarımlarına sahip olmak her müşterimizin hakkıdır. İş yeri ve mağazalar müşteri memnuniyetini de getirir. Bu bağlamda 2015 yılından beri İstanbul’da hizmet veren Concept tasarım mimarlık ofisimiz 3 boyutlu iç ve dış mekân projelerini titizlikle üretiyor, uyguluyor ve sizlere teslim ediyor. Aklınızdaki ve hayalinizdeki tüm uygulamaları tadilat öncesinde siz değerli müşterilerimize 3 boyutlu programlar kullanarak çiziyor ve gösteriyoruz.

Bunun sonucunda beğenmediğiniz kısımlar tekrardan tasarlanarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Firma olarak yaptığımız en iyi uygulamalardan birisi de bilgisayar programları sayesinde siz değerli müşterilerimizin hayalindekileri ekrana aktarmaktır. Burada amaçladığımız hizmet, siz değerli müşterilerimizin mağaza ve dükkanları için en iyi olanı belirlemektir. Yürüttüğümüz projeleri titizlikle ve özveriyle çalışarak geliştiriyoruz. Tadilat öncesinde dükkanlarının iç kısımları ölçülüyor ve buna uygun mobilya konumları belirleniyor.

Kullandığımız Autocad, 3D Max, Lumion, Photoshop programları sayesinde mobilyalarınız ve seçimleriniz birebir aynı ölçülerde simüle edilerek çiziliyor. Projenin en önemli kısmı olan tasarım da bu sayede hız kazanıyor ve uygulama öncesi düzeltme payı bırakıyor. Siz değerli müşterilerimizin bizlere verdiği bilgi ve betimlemeler sayesinde şık tasarımlar uyguluyoruz. 2015 yılından beri müşterilerimizin memnuniyetine ve mekanlarının şıklığına değer veriyoruz ve kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Sizler de İstanbul’da bulunan mağaza ve ofisleriniz için bizlerden bilgi ve randevu alabilirsiniz. Gelin beraber iş yerlerinizi daha da modern ve şık bir görünüme kavuşturalım. Ekibimizde çalışan ve alanında tecrübeli elemanlarımız ile isteklerinizi hayalde bırakmıyoruz. Sizler için firmamız en iyi tasarımı ve dizaynı yapıyor.

Concept tasarım mimarlık ofisi çağın gerektirdiği en önemli teknolojileri de araç olarak kullanarak projelerini üretiyor ve uygulamaya sokuyor. İç mekanlar, yaşam alanları, mağazalar, kafeler ve villalar olmak üzere hemen hemen her yapı için proje geliştirebiliyoruz. A’dan z’ye tüm önemli ayrıntılar bizler sayesinde titizlikle yapılıyor ve sizlere hazır bir şekilde teslim ediliyor. Bizlere ulaşmak için telefon numaralarımızı arayabilir veya mesaj atabilirsiniz. Sizler de kaliteli tasarımlar ve uygulamalar için Concept mimarlık tasarım ofisini seçin ve memnun kalın.,
HİZMETLERİMİZ
BAYAN GİYİM MAĞAZA DEKORASYONU ,
ERKEK GİYİM MAĞAZA DEKORASYONU ,
ÇOCUK GİYİM MAĞAZA DEKORASYONU ,
3D PROJE TASARIM VE MODELLEME ,
PROJE TAKİP VE MİMARLIK ,
MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ ,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.