• bilgi@firmarehberiarabul.com
  • 0538 473 05 41 (whatsapp ile iletişim)
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,666 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Açıklamada
  • ADRES: Türkiye
  • TELEFON: 05xx 000 00 00
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Özel Yıkım Ustaları

—– Bu İşletme Faliyetine Son vermiştir.—

Bu ilanı Size özel yapmak için bizimle irtibat kurun.

bilgi @ firmarehberiarabul.com adresinden irtibat kurabilirsiniz. —

 

YIKIM HİZMETLERİMİZ

İnsan gücü, bedensel el gücü gerektiren bina yıkımı, harfiyat işleri ile kentsel dönüşüm projesi kapsamındaki doğalgaz bacası yıkımı, baca traşlama işleri ve perde beton yıkım işleri işinin ustası ekibimizce kaliteli bir şekilde sonuçlandırılır.

Tüm Türkiye’ye hizmet veriyoruz.

Bir telefon uzağınızdayız.

 

BİNA YIKIM İŞLERİ USTASI

 

Kaliteli Bina Yıkma Ekipleri ve  ustaları mı lazım oldu? 

Uygun, ekonomik, kaliteli, hızlı, çözüm için çalışıyoruz.

Fabrika Yıkma, Bina Yıkım, Eski Ev Yıkım, Gecekondu, Duvar Döküm, Beton Kırma, Şap Kırım Söküm, Kiriş Kırım, Table Kırım, Temel Kazıma, Kanal Eşme, Çevre Düzenleme, Hafriyat Kazım, Duvar Yıkma, Moloz Atma ve Taşıma gibi işleri niz için Bize Ulaşabilirsiniz.

İş Hacminin Büyüklüğü ve Küçüklüğünü gözetmeksizin hizmet vermekteyiz.Her türlü taşyıcı araçlar (Kamyonet, Kamyon, Tır) Kırıcı ve Yükleyiciler (Bobcat, Jsb, Kepçe vs) ile kırım ve yıkım işlerinizi yapıyor ve molozlarınızı alıyoruz.Yeni yapılacak inşaat Hafriyat ( Harfiyat ) Temellerini, Toprak Eşimini bunların atımı ve taşınması İşleri… Araçların giremeyeceği yerleri el ile kırıyoruz. Her türlü Yıkım Kırım işleriniz Hiltili, Kopresörle ve Elamanlarla sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapıyoruz.

 Profesyonel ve Kaliteli Yıkım Kırım Ustaları ve Ekib leri ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Yıkım ve Kırım Bizim işimiz diyoruz. Side hizmet  almak için iletişim numaralarını kullanınız. 

Komple bina, gecekondu, fabrika ve her türlü yapı ların yıkımı yapılarak, çıkan moloz hafriyat larının atılması işlerini temiz ve güvenilir şekilde yapıyoruz.

Yıkım Kırım Yapılacak alanlarda, Sistemin düzgün bir şekilde Belirlenmesi, Çalışabilmesi ve çevreye zarar vermeden nasıl yapılması gerektiği konusunda diğer bir çok kriteri değerlendirmek üzere uzman ekibimizden keşif talep edebilirsiniz. 

 

Yapılacak İşlemin belirlenmesinden sonra Uygulanacak sistem ve malzemenin tercih edilmesini öneriyoruz.

İletişim:

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.