• bilgi@firmarehberiarabul.com
  • 0538 473 05 41 (whatsapp ile iletişim)

Taksim Sanat Merkezi Tiyatro Müzik ve Resim Kursu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
751 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Taksim sanat Meşrutiyet Cad. No: 31/C Kat:1
  • TELEFON: 02122510714
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Sen De Yapabilirsin!
2005 yılında hizmete giren Taksim sanat, ilkeli eğitim anlayışı ve uzman eğitmen kadrosu ile kalitesinden ödün vermeden müzik kursu ,resim kursu, tiyatro kursu ile sanatseverlere hizmet sunmaktadır. Tarih ve sanat kokan yeni binasına sizleri davet ederek “Sen de yapabilirsin” diyor ve nedenlerini şöyle sıralıyoruz:
Tarihi Köşk
Yılların sanatsal izlerini taşiyan yeni binamız, 700 metrekare bir alana sahiptir. En küçük dersliği 20 metrekare olan bu tarihi köşkte Sanat eğitimi almak sizlere tarifsiz duygular ve tatlar verecektir.
Fiyat Politikası
Ücretlerin genel piyasa ortalamasının altında olması.
Sözleşme,senet ve kredi kartından dönemlik peşin ödemeler gibi uygulamaların olmaması.
Kaliteli Eğitim Kadrosu
Konservatuar mezunu ,konusunda uzman eğitmenlerin kadroda yer alması.
Müzik Aletleri Satın Alma, Bakım Ve Kullanım
Öğretim görevlilerimizin görüşleri alınarak bir çok müzik aletini bünyemizde barındırarak öğrencilerin yanlış alet alımlarını asgari seviyelere indirilmesi. Bir çok endtrümanın tamiratı kurumumuzda ücretsiz olarak yapılması. Bünyemizde bulunan bir çok müzik aleti sayesinde öğrencilerin enstrüman taşımak zorunda olmaması.
Samimiyet
Kısacası ticari kaygıların dar boğazında sıkışmadan aile ortamı içersinde öğrencilerimiz,öğretmenlerimiz ve velilerimiz ile birlikte büyük bir aile oluşturduk.
Yenilikçi düşünce tarzımızla sektöre bir çok yenilik kattık.bu uygulamaların son örneği olan online eğitim türkiye’de ilk defa hizmete girmiştir.katkılarından dolayı tüm Taksim sanat dostlarına şükranlarımızı sunarız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.