• bilgi@firmarehberiarabul.com
  • 0538 473 05 41 (whatsapp ile iletişim)
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
70 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Blue Max
  • ADRES: Halkalı Merkez Mah. Filiz Sokak No 35/A KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (850) 346 0629
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:01 - 00:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Blue Max Art; hızlı donan beton harcı, Döküm tozu ,taş tozu gibi sektörüne uygun çeşitli malzemelerin siz değerli müşterilerimize sunulduğu yerdir.
2015 yılında “beton döküm objelerinin çeşitliliğini ve kalitesini en üst düzeye çıkarma” ilkesiyle yola çıkan. Blue Max Art geçen 8 yıllık süreçte Dünya ve Türkiye’de, hediyelik eşya, beton saksı ve dekorasyon, mimari gibi birçok alanda öncülük etmeye başlamıştır.
Alanımızda sürekli yenilikler yaparak sektöre öncülük etmeyi, müşterinin talep ve beklentilerini anlayarak buna uygun çözümler üretmeyi, her zaman iş birliği ve güvenilirlik ilkelerini benimseyerek. Bu yolda ilerlemeyi görev edinmiş bir firma kültürüne sahibiz.
İç dekorasyon, dekoratif ve mimari gibi birçok alanda kullanılan ürünlerimiz ile size uygun çözümler üreterek, ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı oluyoruz.15 kişilik ekibi ile hizmet operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten. Blue Max Art, 2015 yılında Türkiye’de ilk kez yeni kendi alanında modern kalıplar üretmeye başlamıştır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.